Advokatfirma Varjag AS
Postboks 138
1300 Sandvika
Tlf: 67 52 25 00
Faks: 67 52 25 01

Varjag Regnskap AS
Postboks 138
1300 Sandvika
Tlf: 67 56 44 00
Faks: 67 52 25 01

Besøksadresse:
Sandviksveien 147
1337 Sandvika

E-post: post@varjag.no
E-post: regnskap@varjag.no
Bli oppringt
Bli oppring av en rådgiver
Send
Send meg informasjon
Få gratis informasjon tilsendt din epost
Send

Følg oss på facebook
Rådgivere / medarbeidere

Eirik Austlid

Advokat / daglig leder (Advokatfirma Varjag AS)

Erfaring som advokatfullmektig i advokatfirmaet Grette, dommerfullmektig ved Oslo byfogdembete og rådgiver i Tilsynsrådet for advokatvirksomhet. Bred forretningsjuridisk erfaring, med særlig kompetanse på selskapsrett, kontraktsrett, entreprise og konkurs.

Tlf 98 65 55 05
eirik@varjag.no

Fredrik Holmsen

Avdelingsleder (Advokatfirma Varjag AS)

Flere års erfaring som daglig leder av andre foretak. Studert IT ved NKS med bakgrunn innen økonomi, regnskap og administrasjon. Bred erfaring med selskapsetablering og tilknyttet oppfølging i inn- og utland.

Tlf: 45 21 16 15
fredrik@varjag.no

Alexandra Eriksen

Bedriftsrådgiver (Advokatfirma Varjag AS)

Erfaring med administrasjon, kunde og saksbehandling, bl.a. fra eiendomsselskap i London. Behersker norsk, russisk og engelsk flytende, samt grunnleggende spansk.


Tlf 67 52 25 00
alexandra@varjag.no

Hege H. K. Brobakken

Advokatfullmektig (Advokatfirma Varjag AS)

Utdannet jurist fra UiO og diplomeksportøkonom fra BI.
Arbeider særlig med selskapsetablering og konkurs.
Erfaring fra bl.a. namsfogden i Asker og Bærum, Handelshøyskolen BI og Sybase Norge.

Tlf: 95 07 65 80
hege@varjag.no

Yasmin Ohm

Bedriftsrådgiver (Advokatfirma Varjag AS)

Erfaring med administrasjon, kunde og saksbehandling, bl.a. som daglig leder i mindre foretak.  Behersker svensk, engelsk og portugisisk flytende, samt grunnleggende spansk.


Tlf: 67 52 25 00
yasmin@varjag.no

Atle Berentzen

Daglig leder - Registrert revisor / autorisert regnskapsfører (Varjag Regnskap AS)

Informasjon kommer snart


Tlf 93 46 97 09
atle@varjag.no

Christian Holtedahl Bakke

Registrert revisor / autorisert regnskapsfører (Varjag Regnskap AS)

Utdannet ved Handelshøyskolen BI Sandvika.
6 års erfaring som revisor innen offentlig og privat sektor.


Tlf 91 34 41 63
christian@varjag.no

Ewa Piatek

Regnskapskonsulent (Varjag Regnskap AS)

Bachelor i økonomi og regnskap ved Universitetet i Krakow, Polen.
Erfaring som daglig leder av mindre foretak.


Tlf 45 21 20 28
ewa@varjag.no

Gunhild Kolstad

Regnskapskonsulent

Bedriftsøkonom fra Handelshøyskolen BI, Oslo.
Mange års erfaring innen regnskap, økonomi og administrasjon.


Tlf 45 21 20 57
gunhild@varjag.no

Marit Frostmo

Regnskapskonsulent (Varjag Regnskap AS)

Lang erfaring innen lønn og regnskap.

Tlf 45 21 18 54
marit@varjag.no

Lena Radchuk

Regnskapskonsulent (Varjag Regnskap AS)

Bachelor i filologi (engelsk) ved Kiev Institute for Humanities.
Birkeland folkehøgskole, internasjonal linje.
Utdanning og erfaring innen regnskap og administrasjon.

Tlf 67 52 25 00
lena@varjag.no

Renata Rebosz

Regnskapskonsulent (Varjag Regnskap AS)

Master i geografi ved Silesia Universitet i Katowice, Polen.
Utdanning og praksis fra undervisning, økonomi og administrasjon.


Tlf 92 67 90 77
renata@varjag.no

Anne Myrvold Sunde

Regnskapskonsulent (Varjag Regnskap AS)

Regnskap og økonomi utdanning fra Merkantilt Institutt.
Mange års erfaring fra blant annet Telenor innen regnskap og administrasjon.


Tlf 67 56 44 00
anne@varjag.no
SidekartTil toppen